612
71153

LJUSSTAKAR,

3 000 - 4 000 SEK
272 - 363 EUR
290 - 386 USD
Hammer price
3 400 SEK
LJUSSTAKAR,

Ljushattar saknas, skador, lagningar.

 Hide
 Show more

Important Spring Sale 657

1134. An imari jar, Qing dynasty, 18th century.
10 000 - 15 000 SEK
Bid History
Current bid:
8 000 SEK