Förgylld och patinerad brons. Skärm av grönmålad plåt. Räfflad kolonnskaft på rund fotplatta på tassfötter. Urnformade ljushållare. Upptill pil. Höjd 63 cm.
Bucklor, retuscher.
×
Log in
Could not log in