IVAN IVARSON, olja på duk. Signerad.
Modell med blommor. 65 x 55. A tergo intyg av Per Ivarson
Ytslitage. Krackeleringar. Färgbortfall, bland annat den blå fläcken i pannan. Färgresningar.