Signerad PG Thelander. Blandteknik på papper 60 x 71,5 cm. Utförd 1979-80.
Täydennyslista
Rätt titel; "Cube-potato" Utförd 1979-80. Utställd: Stefanotti Gallery, new York, 1980. Akryl och olja på papper.
Näyttelyt
Stefanotti Gallery, New York, 1980.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui