966
147401

A Poul Henningsen out door copper lamp "PH" by Louis Poulsen, Denmark.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
364 - 545 EUR
381 - 571 USD
Vasarahinta
7 000 SEK

Patinerad koppar. Höjd 30 cm, diameter 48 cm.

Slitage, smärre repor.

Muut tiedot

Modellen formgiven år 1966.

Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?