MATTA. ."Campanula" Rölakan. 301 x 194,5 cm. Signerad JJ (Judith Johansson).
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
545 - 727 EUR
580 - 773 USD
Vasarahinta
4 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin
Komponerad i mitten av 1960-talet.
Partly some wear, minor stains. Damaged fringes, several are missing.
Täydennyslista
The name of the pattern is "Campanula". Designed in the mid 1960-ies.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui