Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta
"The Interpretation of Dreams (Black Santa)", 2001
Signerad Andres Serrano och numrerad 3/7 a tergo. Cibachrome, silicone, plexi 101.6 x 82.6 cm. Incl original frame 115 x 95.6 cm.
Paula Cooper Gallery, New York.
Galleri Charlotte Lund, Stockholm.
Photology, Milano.
"Photographier-to Photograph", Collection Lambert, Musée d'art Contemporain, Avignon.
Andres Serrano, "America and other works", 2004, Taschen.