Inbunden i helskinnband. Med fyra seriegrafier signerade och numrerade 119/150 av konstnärerna Olle Baertling, Olle Bonniér, Karl-Axel Pehrson och Vilhelm Bjerke Petersen.
Vähäistä kulumaa. Kellastunut.
Asiakaspalvelu
Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13
Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13