268
271498

Woldemar Toppelius

(Suomi, 1858-1933)
Lähtöhinta
1 000 - 1 500 EUR
11 000 - 16 500 SEK
1 060 - 1 600 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Woldemar Toppelius
(Suomi, 1858-1933)

WOLDEMAR TOPPELIUS, öljy kankaalle, sign. ja päiv. 1916.

Merimaisema. 45x67.

Värihilseily ja pintalikaa.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Hörhammer 1965

 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

7. A Fredrik I late baroque burr alder-veneered commode, first part of the 18th century.
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
Tarjoushistoria
20 000

tarjouksesi
19 000

tarjouksesi
18 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
20 000 SEK