Marc Chagall

(Ranska, 1887-1985)
Marc Chagall
(Ranska, 1887-1985)

MARC CHAGALL, ”LES ROSES POMPONS" 1974.

Sign. Värilitografia, 30/50, 31x25 cm.

Kirjallisuus

Mourlot 725.

Muut tiedot

Vasarahinta
5 200
57 252
5 532
Lähtöhinta
3 200 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (32 tarjousta)
10
23. huhti 2015 15:53
5 200 EUR
13
23. huhti 2015 15:53
5 000 EUR
10
23. huhti 2015 15:52
4 700 EUR
13
23. huhti 2015 15:52
4 500 EUR
10
23. huhti 2015 15:51
4 200 EUR
12
23. huhti 2015 15:48
4 000 EUR
10
23. huhti 2015 15:48
3 900 EUR
12
23. huhti 2015 15:45
3 800 EUR
10
23. huhti 2015 15:45
3 700 EUR
12
23. huhti 2015 15:45
3 700 EUR
10
23. huhti 2015 15:24
3 600 EUR
12
23. huhti 2015 13:56
3 500 EUR
11
22. huhti 2015 14:31
3 400 EUR
10
22. huhti 2015 13:49
3 300 EUR
9
22. huhti 2015 13:49
3 200 EUR
10
22. huhti 2015 13:49
3 200 EUR
9
22. huhti 2015 13:48
3 100 EUR
10
22. huhti 2015 13:48
3 000 EUR
9
22. huhti 2015 13:48
2 900 EUR
10
22. huhti 2015 13:48
2 800 EUR
9
22. huhti 2015 13:47
2 700 EUR
10
22. huhti 2015 13:47
2 600 EUR
9
11. huhti 2015 9:17
2 500 EUR
8
10. huhti 2015 8:35
1 600 EUR
7. huhti 2015 10:29
1 500 EUR
6. huhti 2015 19:02
1 450 EUR
6. huhti 2015 17:29
1 400 EUR
4. huhti 2015 16:40
1 300 EUR
4. huhti 2015 16:20
1 221 EUR
3. huhti 2015 22:21
1 100 EUR
3. huhti 2015 15:51
1 050 EUR
2. huhti 2015 12:55
1 000 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

1146. A small blue and white jar, Ming dynasty, circa 1500.
Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
Tarjoushistoria
Tarjous päättyi
Reilu varoitus
Reilu varoitus
Reilu varoitus
3 500

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
3 500 SEK