Pertti Kekarainen

(Suomi, Syntymävuosi 1965)
Pertti Kekarainen
(Suomi, Syntymävuosi 1965)

PERTTI KEKARAINEN, "TILA (Four Spaces)"

A tergo sign. 2005. C-print, Diasec, editio 9/20, 100x68 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Anhava.

Vasarahinta
1 400
15 414
1 489
Lähtöhinta
1 200 - 1 500 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (19 tarjousta)
19. maalis 2018 19:15
1 400 EUR
19. maalis 2018 19:15
1 350 EUR
19. maalis 2018 19:14
1 300 EUR
19. maalis 2018 19:14
1 250 EUR
19. maalis 2018 19:13
1 200 EUR
19. maalis 2018 19:13
1 150 EUR
19. maalis 2018 19:13
1 100 EUR
19. maalis 2018 19:13
1 050 EUR
19. maalis 2018 19:12
1 000 EUR
19. maalis 2018 19:12
1 000 EUR
19. maalis 2018 19:12
940 EUR
19. maalis 2018 19:11
920 EUR
19. maalis 2018 19:07
900 EUR
19. maalis 2018 19:01
850 EUR
19. maalis 2018 18:45
800 EUR
19. maalis 2018 18:21
600 EUR
12. maalis 2018 22:33
504 EUR
10. maalis 2018 14:26
464 EUR
8. maalis 2018 17:21
444 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

535A. A platinum ring with a round brilliant-cut diamond.
Lähtöhinta
150 000 - 175 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK