Theo Tobiasse

(Ranska, 1927-2012)
Theo Tobiasse
(Ranska, 1927-2012)

THEO TOBIASSE, "VENICE ET L'ACROBATE".

Sign. Öljy kankaalle, 46 x 38 cm.

Krakeloitunut. Vähäistä maalipinnan irtoamista.

Tarjottu
3 000
33 030
3 191
Lähtöhinta
5 000 - 7 000 EUR
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
14. kesä 2020 15:38
3 000 EUR
14. kesä 2020 12:09
2 900 EUR
13. kesä 2020 12:40
2 800 EUR
3. kesä 2020 17:10
2 600 EUR
3. kesä 2020 16:25
2 500 EUR
2. kesä 2020 23:34
2 400 EUR
29. touko 2020 20:37
800 EUR
29. touko 2020 19:43
30 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

435. An 18K gold box, mark of Nils Hedenskog, Stockholm, 1828.
Lähtöhinta
35 000 - 40 000 SEK
Tarjoushistoria
44 000

tarjouksesi
42 000

tarjouksesi
40 000

tarjouksesi
38 000

tarjouksesi
36 000

tarjouksesi
34 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
44 000 SEK