Signerad Martin Bergström nr 7. Tuschteckning 40,3 x 28,5 cm.
Alkuperä - Provenienssi
Donerad av konstnären.
Muut tiedot
Detta är en av tio originalskisser till tygmönster för Carl Malmsten.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui