Signerad Aleksandra Niemczyk och daterad 2010 a tergo. Olja på duk 120 x 120 cm.
Alkuperä - Provenienssi
Donerad av Galleri Abante
Muut tiedot
Konstnären var nominerad till Carnegie Art Award 2006.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui