256
70495

MATTA.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
545 - 727 EUR
580 - 773 USD
Vasarahinta
Ei myyty
MATTA.

Little wear, minor stains, mothdamages. Machine made fringes.

Obetydligt slitage, smärre fläckar, malskador. Maskinfransar.

Muut tiedot

 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

1072. A bronze censer with cover, Qing dynasty, 18th century.
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
Reilu varoitus
6 500

tarjouksesi
6 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
6 500 SEK