Akvatintetsningar med kolorering, ca 1800. ca 47,5 x 70 cm.
Ej examinerade ur ramar. Missfärgningar, fuktskador, fläckar, revor och defekter.
Muut tiedot
Gamla mahognyramar.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui