Johan Friedrich Steltzner, Malmö 1722. Spår av invändig förgyllning. Räfflad fot. På livet graverad kartusch. Höjd 16 cm.
Smärre slitage och bristningar, borttagen inskription.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui