889
71685

KORG,

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
272 - 363 EUR
290 - 386 USD
Vasarahinta
4 200 SEK
KORG,

silver, oidentifierade stämplar, sannolikt Finland 1800-talets mitt. Invändigt förgylld. Oval, med fällbar hänkel, på helslagen och profilerad fot. Runt kanten pålödd dekor av kartuscher. Längd 21 cm.

På livet obet buckla.

 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

1083. A large blue and white charger, Ming dynasty, 16th century.
Lähtöhinta
70 000 - 100 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
Reilu varoitus
Reilu varoitus
Reilu varoitus
55 000

tarjouksesi
50 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
55 000 SEK