931
71835

DALAHÄSTAR,

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
136 - 182 EUR
145 - 193 USD
Vasarahinta
2 800 SEK
DALAHÄSTAR,

2 st, 1900-talets första kvartal. Höjd 4,5 resp 18,5 cm.

Slitage.

 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

929A. Carl Johan Hjelm, ”Carthagos ärröfring af Scipio” (Carthage's Conquest by Scipio).
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
26 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
26 000 SEK