Fanerat med mahogny. Runt tvådelat. Svarvade ben på fottrissor. Dekor av pärlstav.Två senare iläggsskivor medföljer. Total längd (72+59,5+59,5+72), bredd 146,5, höjd 77 cm.
Senare skiva, lagning.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui