Förgylld och bronserad. Uppsvängt genombrutet krön. Dekor av rocailler och draperihängen. Signerad CC. Höjd 68, bredd 29,5 cm.
The crest with later complemets, the glass is old but possibly not original.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui