"Affiche pour l'exposition Scupltures"
Färglitografi, 1970, signerad med blyerts 39/150, tryckt hos Arte Adrien Maeght, Paris, utgiven av Maeght, Paris. 79 x 58,5 cm.
Gulnad, hanteringsveck, ljusa fläckar på bladets övre samt nedre kanter efter montering a tergo.
Mourlot 668.