210
155995

Alfred Heaton Cooper

(Storbritannien, 1864-1929)
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
4 360 - 6 100 EUR
4 560 - 6 390 USD
Klubbat pris
44 000 SEK
Alfred Heaton Cooper
(Storbritannien, 1864-1929)

Nordafrikanskt gatumotiv

Signerad A.H. Cooper och daterad Tangier 1888. Duk 71,5 x 91 cm.