"Le sourire aux ailes flamboyantes"
Färglitografi, 1954, signerad med blyerts 92/400, utgiven av Maeght, Paris. 34,8 x 45,8 cm, bladstorlek 48,8 x 58,7 cm.
Kraftigt gulnad, missfärgad efter passepartout, missfärgning (efter tejp a tergo) på bladets kanter.
Maeght 1705.