275
193550

David Klöcker Ehrenstrahl

(Tyskland/Sverige, 1629-1698)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 760 - 2 200 EUR
1 870 - 2 330 USD
Klubbat pris
17 500 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
David Klöcker Ehrenstrahl
(Tyskland/Sverige, 1629-1698)

Damporträtt

Signerad David Klöker f och daterad 16??. Duk 80 x 67 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

80. Åke Holm, skulptur, "Mose med kopparormen", stengods, Höganäs 1950-tal.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
Aktuellt bud:
20 000 SEK