476
193952

BORD. Sengustavianskt, 1700-talets slut.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
703 - 879 EUR
746 - 933 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Fanerat med mahogny. Beslag av förgylld mässing. Oval skiva. I sargen låda. Längd 66, bredd 49, höjd 76 cm.

Fanerlagningar, omarbetat lås.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

854. Olle Bærtling, "SYAMAK".
Utropspris
400 000 - 500 000 SEK
Budhistorik
360 000

ditt bud
350 000

ditt bud
340 000

ditt bud
330 000

ditt bud
320 000

ditt bud
310 000

ditt bud
Aktuellt bud:
360 000 SEK