Färglitografi, 1989 (efter målning utförd 1965), signerad med blyerts 25/60, utgiven av Libraire Séguier för IRCAM, Centre Georges Pompidou, Paris. 95 x 69 cm, bladstorlek 115,7 x 77 cm (Arches).
×
Logga in
Kunde inte logga in