"Release"
Färgserigrafi med kollage, 1972, signerad med blyerts 75/150, tryckt hos Kelpra Studio, London, utgiven av Petersburg Press. 68,2 x 85,8 cm, bladstorlek 70,2 x 94,5 cm (Hodgkinson).
Repor och defekter i bilden, missfärgning på bladets högra sida
Lullin 83.