"Woman with dog", 2005
Signerad Helena Blomqvist och numrerad 5/5 och daterad 2006 a tergo. Lambda print 123 x 101,5 cm inkl ram.
Angelika Knäpper Gallery, Stockholm.
Helena Blomqvist, "The Dark Planet", 2006, avbildad.
Ur serien "The Dark Planet".