189
267933

Michael Ancher

(Danmark, 1849-1927)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 200 - 2 640 EUR
2 330 - 2 800 USD
Klubbat pris
21 000 SEK
Michael Ancher
(Danmark, 1849-1927)

Fiskrenserskor

Monogramsignerad M.A. och daterad 4/10-19. Pannå 41 x 51 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

48. Berndt Friberg, vas, stengods, Gustavsbergs studio 1954.
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
Aktuellt bud:
16 000 SEK