600
247424

TAZZOR, ett par. Ryssland, 1800-talets första hälft. Empire.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
875 - 1 050 EUR
922 - 1 110 USD
Klubbat pris
100 000 SEK

Fanerade med malakit. Höjd 24, diam 21 cm.

Skador, faner saknas ställvis, fanerbitar medföljer.