"Étude pour un portrait du Pape Innocent X d'après Vélasquez"
Färglitografi, 1989, signerad med blyerts 29/60, tryckt av Art Estampe, Paris, utgiven av Michel Archimbaud för Libraire Séguier, Paris (IRCAM - Centre Pompidou). 95,1 x 69,1 cm, bladstorlek 115,8 x 77 cm (Arches).
Sabatier 14.