245
318340

MÅLNINGAR PÅ SIDEN, ett par. Möjligen Sverige, 1800-talets början. Ca 33 x 48,5 cm vardera, samtida förgyllda ramar ca 49,5 x 65 cm vardera.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
545 - 727 EUR
580 - 773 USD
Klubbat pris
11 000 SEK

Romantiserande landskap, ett med borgruin vid vattendrag, ett med virvlande fors och fiskande man.

Obetydliga fläckar. Ramarna med obetydliga skador.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

569. Ring platina med en smaragdslipad diamant.
Utropspris
125 000 - 150 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK