62
319497

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
70 000 - 80 000 SEK
6 180 - 7 060 EUR
6 450 - 7 370 USD
Klubbat pris
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Landskap, Paris

Signerad Per Ekström och daterad 1887. Utförd i Paris. Duk 92 x 65 cm.