Färgetsning, akvatint och karborundum, 1969, signerad med blyerts e.a., tryckt hos Arte Adrien Maeght, Paris, utgiven av Maeght, Paris. 91,6 x 58,5 cm, bladstorlek 105,5 x 66,5 cm (Arches).
Dupin 500.
×
Logga in
Kunde inte logga in