Inläggningar med flera träslag mot fond av bl.a. masurbjörk med klassicerande figurer i reserver, etikettmärkt och signerad Birger Ekman 1939, kupan av matterat gultonat glas, sex ljuspunkter. Diameter 92 cm.
Obetydligt slitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in