Blästrat underfång, geometrisk dekor i lila. Signerad KLAS-GÖRAN TINBÄCK 1997 UNIKAT samt dedikation, blåst av Wilke Adolfsson. Diameter 23 cm, höjd 12 cm.
Proveniens
Klas-Göran Tinbäcks samling.
×
Logga in
Kunde inte logga in