Litografi, 1970, signerad med blyerts 35/58, tryckt av Hollanders Workshop och med deras blindstämpel, utgiven av Knoedler, New York, bladstorlek 114 x 71,7 cm (Akawara).
Ej examinerad ur ram. Hanteringsveck.
×
Logga in
Kunde inte logga in