Signerad Sølve T. Sundsbø på etikett a tergo. Upplaga 1/5. Digital C-Print, monterat på aluminium, bildyta 45,5 x 68,5 cm. Inklusive originalram 60 x 83 cm.
Proveniens
GunGallery, Stockholm.
Upplaga 5 + 2 AP.
×
Logga in
Kunde inte logga in