Mjukgrundsetsning, akvatint, gravyr och roulette, 1983, signerad med blyerts 80/120, tryckt av Atelier Crommelynck, Paris, utgiven av Waddington Graphics, London. 52,8 x 36,8 cm.
Ej examinerad ur ram.
Lullin 139.
×
Logga in
Kunde inte logga in