"Autumn", 2003.
Signerad Helena Blomqvist och daterad 2004 och numrerad 2/5 a tergo. C-print, plexiglas, 46,5 x 59,5 cm. Upplaga 5 + 2 AP.
Knäpper+Baumgarten, Stockholm.
Helena Blomqvist m.fl, "Helena Blomqvist", 2012, avbildad helsida.
Ur sviten "The Dark Planet" 2003-2006.