1158
532300

ARMBAND med smaragdslipade diamanter totalt ca 30.00 ct.

Utropspris
750 000 - 800 000 SEK
68 100 - 72 700 EUR
72 500 - 77 300 USD
Klubbat pris
730 000 SEK

Inventarienummer: 10142. Platina. Längd 17.5 cm.

nagg under en klo.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1204. Rock, broderat siden. Sen Qingdynasti/tidigt 1900-tal.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
Aktuellt bud:
6 500 SEK