Ur: "Ten Variants"
Färgserigrafier (9), 1966, samtliga signerade med blyerts samt numrerade 103/200, utgiven av Ives-Sillman, New Haven. Bladstorlek 43 x 43 cm.
Ett blad saknas. Hanteringsveck, några blad med skarpa veck. Skyddsomslag svårt fläckat, skyddsmapp mycket sliten och smutsig.