"Frank Sinatra, Miami Beach, 1968"
Signerad Terry O'Neill och numrerad 14/50. Gelatinsilverfotografi, bildyta 52 x 78 cm. Total upplaga 50 + 10 AP.
Tres Hombres Art, Halmstad.
Terry O'Neill, "Terry O'Neill: The A-Z of Fame", 2013, avbildad uppslag sid 284-285.