138
646008

GUIDO GAMBONE, vas, Florens, Italien 1950-60-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
363 - 545 EUR
386 - 580 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77

Lergods, glasyr i auberginebrunt och gulvitt. Signerad GAMBONE ITALY och åsna. Höjd 36 cm.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

541. Gaudy ring 18K vitguld med en checkerslipad akvamarin och prinsesslipade diamanter.
Utropspris
75 000 - 100 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK