525
659333

MATTA. Gobelängteknik. 252,5 x 191,5 cm. Signerad SH BK

Utropspris
20 000 - 22 000 SEK
1 820 - 2 000 EUR
1 930 - 2 130 USD
Klubbat pris
42 000 SEK

(Svensk Hemslöjd, Berit Koenig). Sverige omkring 1950.

Något slitage, smutsig, fläckar. Något skadade kortsidor, fransar saknas.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

532. Brosch 18K guld och silver med rosenslipade diamanter och pärlor.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK