161
726391

Keith Haring

(USA, 1958-1990)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 630 - 4 540 EUR
3 870 - 4 830 USD
Klubbat pris
65 000 SEK

Keith Haring
(USA, 1958-1990)

"Untitled" ur: "Untitled 1-6"

Serigrafi, 1982, signerad med röd krita och numrerad 39/40. Bladstorlek 64 x 91,6 cm

Littman, sid 19.

Konstnär

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

599. Ivan Aguéli, Afrikanskt stadslandskap.
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
155 000

ditt bud
150 000

ditt bud
145 000

ditt bud
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
Aktuellt bud:
155 000 SEK