388
730790

BRÄNNVINSSKÅL, ostämplad, Sverige 1600-talets slut.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
545 - 727 EUR
580 - 773 USD
Klubbat pris
6 500 SEK

Rund, på låg fotring, dubbelstälda gjutna hänklar, livet med graverade tulpaner. Längd 15,5 cm, vikt 130 gram.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

574. Collier platina med gammalslipade diamanter.
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK