Signerad O - Wieghorst och daterad Xmas 57. A tergo med gåvodedikation "Merry Xmas 1957 To Kurt and Mernie Olaf Wieghorst". Olja på dukpannå 40 x 50,5 cm.
×
Logga in
Kunde inte logga in