MEDITATIONSMATTOR, 1 par, old/semiantik Kina, ca 199 x 73,5 respektive 200,5 x 71,5 cm.
Tre rutor vardera. Omväxlande gul och brun botten med polykrom medaljong med drake bland moln och hörnornament. Huvudbård med sicksackmönster med blommor.
Något slitage, smutsiga, fläckar, lagningar, obetydliga skador. Reducerade. Liten fuktlukt.
×
Logga in
Kunde inte logga in